SIPMA PS 1312 POWER CUT

Email
Ps1312 Resize
Výrobca:SIPMA
Popis

Systém POWER CUT u lisov na okrúhle balíky sa skladá z rezania zozbieraného materiálu predtým, ako sa začne lisovať, umožňuje lepšie naplnenie komory a vyšší tak lisovania – toto zlepšuje proces silážovania, čo zároveň garantuje lepšiu kvalitu siláže. Krmivo, ktoré je pripravené lisovaním s rezaním, je lepšie stráviteľné zvieratami a podstatne napomáha procesu rozrušovania balíkov v kŕmnych vozoch.

Diaľkový ovládač monitoruje proces základných prvkov lisovania, kontroluje pravidelnosť napĺňania lisovacej komory, automaticky spúšťa proces viazania, ukazuje práve vykonávanú operáciu a počet balíkov a uvoľňuje brzdu prístroja na viazanie do sieťky.

Použitie 11 rezacích nožov zabezpečuje vyššiu špecifickú hmotnosť balíka – približne o 15-20%, vytvára ideálne podmienky na silážovanie a zlepšuje ekonomiku zberu úrody. Systém jednoduchej demontáže nožov Vám umožňuje rýchlo nastaviť dĺžku materiálu, ktorý sa bude rezať tak, že zmeníte počet nožov (10 cm je najširšie nastavenie). Na želanie je možné zakúpiť hydraulický systém zakrytia nožov, keď nechcete používať rezaciu jednotku.

Ochrana proti preťaženiu jednotlivých nožov – chráni rezaciu jednotku proti kameňom a iným telesám, ktoré by ju mohli poškodiť (zakrytie nožov), zvyšuje životnosť stroja.

NON – STOP" systém vedenia a napínania reťaze (reťaz sa nezastaví počas vykladania balíka) – zvyšuje životnosť stroja. Použitie zosilnenej reťaze zabezpečuje dlhšiu prevádzkovú životnosť a vyššie napätie.

Synchronizované mechanické uzamykanie zabezpečuje súbežné zatváranie obidvoch uzáverov komory, zvyšuje špecifickú hmotnosť balíka a produktivitu.

Integrovaný prístroj na viazanie do sieťky a špagátom Vám umožňuje vybrať si optimálnu zberovú technológiu pre daný materiál, umožňuje viazanie do sieťky, jedným špagátom alebo zdvojeným špagátom s plynulým nastavením počtu vinutí.

Širokouhlý vývodový hriadeľ a automatickou spojkou umožňuje robiť pevné slučky bez toho, aby bolo potrebné vypnúť stroj, zvyšuje to jeho životnosť a produktivitu.

Široké pneumatiky v štandarde poskytujú možnosť pracovať na mokrých terénoch a v rašeliniskách.

Špecifikácia

Produktový leták